İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. 20 TL Altı Alınabilecek Steam Oyunları

20 TL Altı Alınabilecek Steam Oyunları

20 TL Altı Alınabilecek Steam Oyunları

Dünya üzerinde meydana gelen büyük Korona virüs nedeni ile birçok ülkede eğitim kurumları geçici bir süreliğine kapatılmıştır. Türkiye’de de anaokulu başta olmak üzere ilköğretim, ortaöğretim, lise ve üniversitelerin belirli bir süreliğine kapatıldığını görmekteyiz. Salgın nedeni ile 3, 4 hafta evlerinde karantina altında olacak kişiler için bu yazımız içerisinde 20 TL altı alınabilecek Steam oyunları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Geçtiğimiz günlerde anlık 20 milyon oyuncuya erişen Steam, son zamanlarda büyük bir yükselişi başarmıştır.

20 TL Altı Alınabilecek Oyunlar

Steam, dünyanın en büyük oyun dağıtım şirketi olarak gösteriliyor. İçerisinde milyonlarca ücretli ve ücretsiz oyunun yer aldığı Steam, anlık 20 milyon oyuncuya sahip olmayı başardı. Dönem dönem yapılan indirimler ile ücretli satılan oyunları oldukça ekonomik piyatlar ile satın alabilirsiniz. 20 TL altı alınabilecek Steam oyunları ile ilgili sıralamamız;

Thief Simulator

Thief Simulator
Thief Simulator

Normalde 32 TL olarak satılan Thief Simulator, Steam indirimleri sayesinde 20 TL’ye düşürülmüştür. Oyunun amacı; adından da anlaşılacağı üzere hırsızlık simülatörüdür. Her evde farklı deneyimler sunan bu oyun, oyuncular tarafından oldukça fazla benimsenmiştir. Kısa süre içerisinde en çok oynan oyunlar içerisinde yer alan bu oyunu kesinlikle denemenizi öneririz.

DİRT Rally

DİRT Rally
DİRT Rally

Aynı Thief Simulator gibi DİRT Rally oyunu da ilk etapta 32 TL’den satışa sunulmuştur. Kısa süreliğine gelen indirim sayesinde bu oyunu 9,60 TL’den satın alabilirsiniz. Oyunun amacı; tamamen şehir içerisinde, toz ve toprak içerisinde ralli yarışları yapmanıza izin veren bu oyunu ekonomik iken satın almanızı öneririz.

UNO

UNO
UNO

44,99 TL üzerinden satışa çıkarılan UNO, bilgisayar oyunları içerisinde çok fazla sevilmeye başlandı. Boş vakitleri değerlendirmek isteyen kişiler için oldukça ideal olan bu oyunu 13,49 TL’den satın alabilirsiniz. Standart bir kart oyunlarından daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Business Tour (BONUS)

Business Tour
Business Tour

Steam içerisinde böyle kaliteli oyunları ücretsiz olarak görmek bizleri oldukça şaşırtmaktadır. Business Tour adı verilen oyun aslında Monopoly oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Monopoly oyununun tamamen aynısı olan bu oyunda ilk başta tüm özellikler ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak ilerleyen süreçte özel oda açmak için 1 Dolar ödemeniz gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap