1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. 2019 Yılının En İyi Steam Oyunları

2019 Yılının En İyi Steam Oyunları

2019 Yılının En İyi Steam Oyunları

Bu listede 2019 yılının en iyi steam oyunları nı bulabilirsiniz. Steam’in en iyi avantajı, oyunu satın almanıza, indirmenize ve istediğiniz kadar kurmanıza olanak sağlamasıdır. Otomatik güncelleme ile oyun güncellemelerine erişebilir ve oyunları yeniden indirip kurmanıza gerek kalmaz.

Oyunlarda, filmler ve tv katalogları gibi çok çeşitlilik göstermektedir. İyi bir oyun bulmak için birçok oyun içerisinden deneyerek en iyi oyunu bulmaya çalışırsınız. Bizler sizin için 2019 yılının en iyi steam oyunları nelerdir onları araştırdık.

Kenshi

Kenshi

Mount&Blade oyunlarından esinlenerek hazırlanan Kenshi oyunu, kendi hikayeni oluşturduğun bir kum, takım tabanlı bir RPG oyunudur. Elder Scrolls:Daggerfall olarak adlandırılan bir dünya içine düşersiniz bu oyun ile birlikte.
Oyun içerisinde hiçbir şey sınırlı değildir. Kendiniz için bir ev inşa ederek veya epik bir maceraya başlayabilirsiniz. SAatlerce sürecek oyunun zevkine varabilirsiniz. Çünkü bu bir oyun değil, yaşam ortamıdır.

Steam’de görmek için tıklayın!

What Remains of Edith Finch

 

What Remains of Edith Finch

2017 yılında gelen inanılmaz bir oyundur. Son zamanlarda ‘En İyi oyun’ olan BAFTA ödülünü kazanmıştır. Edith Finch’in başından geçenleri anlattığı heyecan dolu bir macera oyunudur.
Ölü aile üyelerinin cesetlerine bakarak Edith Finch’in nasıl öldüğünü izleyeceğiniz süper bir oyundur.

Steam’de görmek için tıklayın!

New Indie Notable: DescendersDescenders

 

Bilgisayar başında saatlerce oynayabileceğiniz bir oyun. Hiçbir işiniz yoksa yapılacak en güzel işlerden biridir. Oyunu hızlı bir şekilde de kullanabilirsiniz ancak, oyun bir süre sonra sizi sıkmaya başlayabilir. Bu oyunu oynarken Tony Hawk oyunlarını veya Snowboard konsolu oyunlarını hatırlatabilir.
Oyun pistlerden oluşmaktadır. Her pisti kazanarak yeni arazilerin kilitlerini açmak için uğraşıyorsunuz. Fakat unutmamak gerekir ki sınırlı bir yaşamınız vardır.

Steam’de görmek için tıklayın!

Surviving Mars

Surviving Mars

Oyun Mars ta geçmektedir. Mars’ın ortasına bir karakol kuruyorsun ve kolonistlerin, gezegende sağlam bir şekilde yaşamalarını sağlamaktır. Yaşam destek zincirinin başarısız olması zincirleme reaksiyonlara neden olabilir.

Steam’de görmek için tıklayın!

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom

Revenant Kingdom

Savaş için avatarları eğitmek yerine Ni No Kuni II, gerçek zamanlı bir savaş sistemine sahip eğlenceli bir oyundu.

Steam’de görmek için tıklayın!

Into the Breach

Into the Breach

Zarif güzel bir bilim kurgu oyunudur. Oyun içeriği Dünyanın uzaylılar tarafından istila edilmesi ve gelecekten gelen makinelerin dünyayı kurtarması üzerinedir.

Steam’de görmek için tıklayın!

Önerilen Yazı
Android Strateji Oyunları
Yorum Yap

    Yorum Yap