İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. 2,500 TL’ye Kadar Alınabilecek En İyi Telefonlar

2,500 TL’ye Kadar Alınabilecek En İyi Telefonlar

2,500 TL’ye Kadar Alınabilecek En İyi Telefonlar

Yeni bir telefon alacak kişiler genel olarak özelliklerden ziyade cihazların fiyatlarına bakmaktadır. Son zamanlarda artan üretici sayısı ile beraber akıllı telefon pazarında büyük değişimler meydana gelmiştir. Oldukça düşük fiyatlarla yüksek modelli telefonlar alabilmek mümkün. Bu yazımızda 2,500 TL’ye Kadar Alınabilecek En İyi Telefonlar listesi oluşturmaya çalıştık.

Redmi Note 8 PRO

Redmi Note 8 PRO
Redmi Note 8 PRO

Ağustos 2019 yılında tanıtılan Redmi Note 8 PRO kısa süre içerisinde ülkemizdeki en çok satanlar listesine girmeyi başardı. 6,53 inçlik bir ekrana sahip olan cihazın 4 adet arka kamerası bulunuyor. 6 GB ve 8 GB RAM ile 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan cihazın satış fiyatı ise 2,400 TL. Rakiplerine nazaran cihazın oldukça ekonomik olduğunu görüyoruz.

Xiaomi Mi Note 10 PRO

Xiaomi Mi Note 10 PRO
Xiaomi Mi Note 10 PRO

Xiaomi belkide bu zamana kadar ki en büyük yatırımını bu cihaza yapmıştır. 5 adet arka kamerası bulunan cihazın toplamda 108 Megapiksel çekim gücü bulunuyor. 5,260 mAh bataryası bulunan cihazda Snapdragon 730G işlemci bulunuyor. Birçok kişi bu telefonu üst segment içerisine dahil etse de ortak segmentte yer alıyor.

Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 9T

Son birkaç yıldır akıllı telefon pazarında Çinli üreticilerin söz sahibi olduğunu görüyoruz. Xiaomi yüksek performans gösteren cihazlarını ekonomik fiyatlarla satmasından dolayı bu denli başarılı olmuştur. Snapdragon 730 işlemcisi bulunan cihazın 6,39 inçlik bir ekran boyutu bulunuyor. RAM ve depolama seçeneği bakımından birkaç farklı seçeneği olan bu cihazı 2,500 TL’ye satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A71
Samsung Galaxy A71

Geçtiğimiz yıl tüketiciler tarafından en çok tercih edilen telefon modellerinden birisi de Samsung Galaxy A71 olduğunu görüyoruz. 6,7 inçlik bir ekran boyutuna sahip olan cihaz ülkemizde de çok fazla ilgi gördü. Snapdragon 730 işlemci bulunan cihazdan oldukça üst düzey teknolojiler kullanılmış durumda. Dört kameraya sahip olan cihazı indirimleri yakalamanız. Durumunda 2,600 TL’den satın alabiliriz.

Realme X2

Realme X2
Realme X2

Bu markayı daha önce duymamış olabilirsiniz. Türkiye pazarına yeni giriş yapan Realme X2 bir anda piyasanın en güçlü telefonlarından birisine imza attı. Snapdragon 730G işlemciye sahip olan cihazda 4 adet arka kamera bulunuyor. Cihazın şu an ki fiyatı 2,750 TL civarında olduğu söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap