İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Adobe Cloud Nedir ve Ne İşe Yarar

Adobe Cloud Nedir ve Ne İşe Yarar

Adobe Cloud

Dünyanın en iyi fotoğrafçılık ve tasarım paketine sahip olan Adobe Cloud, editörler, sanatçılar, film yapımcıları ve Youtube fenomenleri gibi birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Son yıllarda oldukça fazla duyduğunuz Cloud programları, içeriğinde çeşitli programlar ile farklı paketleri kullanıcılarına sunmaktadır. Yıllık abonelik şeklinde satış yapan firmanın tüm programlarına bir yıl boyunca kullanım hakkı tarafınıza tanımlanmaktadır. Adobe müşterilerinin geneli, lisansları tek tek kiralamak yerine tüm paketi bir arada kiralıyor. Bunun sebebi ise tek tek kiralanan programlarının yıllık komple paket fiyatının çok çok üzerinde bir maliyet çıkarıyor olmasıdır. Peki, ürünleri farklı bilgisayarlardan kullanabilmek mümkün müdür? Buna cevabımız hayır olacaktır. Çünkü Adobe ürünleri yalnızca bir kullanıcıya tahsis edilecek şekilde kiralanmaktadır. Aksi bir durumda sistem lisans kullanımınızı durduracak ya da kısa süreliğine kilitleyecektir.

Creative Cloud Ne İşe Yarar?

Youtube’da içerik üretenler, amatör ya da profesyonel film yapımcılığı yapanlar, yalnızca etkileyici tasarımlar ortaya çıkarmak isteyen sanatçılar veya fotoğraf ve videolarınız ile sosyal medyayı sallamak isteyen bir kullanıcı olun, hem bilgisayarda hem de tüm mobil cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışan Adobe Cloud programları, ortaya harika bir iş çıkarmanızda yardımcı olacaktır. En kolay ve en hızlı çalışma ortamını yaratan Creative, Adobe Photoshop başta olmak üzere, Illustrator, Lightroom ve Dreamweaver gibi sayısız program sunmaktadır. Yıllık üyelik ile alınan lisans kullanım hakkınızda ile bir yıl boyunca sınırsız kullanım hakkı elde edebilirsiniz.

 

Adobe Cloud

Adobe Cloud Programları

Adobe programları içerisinde kullanıcılar tarafından düzenleme ve birleştirme amacıyla en çok kullanılan Photoshop programıdır. Buna benzer olarak düzenleme ve paylaşma özelliği taşıyan Lightroom ile etkileyici tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Adobe Cloud denilince adı mutlaka geçen en önemli program seçeneklerinden biri de Illustratör’dür. Vektör grafikleri ve illüstrasyon yeteneğine sahip program, çoğu tasarımcı tarafından farklı farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bunların dışında ise InDesing, Adobe XD, Premiere Rush ve Pro, After Effects, Dreamweaver, Spark, Bridge InCopy, Prelude, Acrobat Pro, Dimension gibi sınırsız programı bünyesinde barındırmaktadır. Her alanda profesyonel kullanım hizmeti sunan Adobe Creative Cloud programları ile yaratıcı fikirlerinizi ortaya kolayca dökebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap