İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sanat
  3. Ailece İzlenebilecek Filmler

Ailece İzlenebilecek Filmler

Ailece İzlenebilecek Filmler

Tüm Türkiye’nin evde kaldığı şu günlerde herkes yapabilecek aktiviteler arıyor. Karantina günlerini daha eğlenceli hale getirebilmek elbette mümkündür. Bu yazımız içerisinde ailece izlenebilecek filmler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Aşağıda yer alan filmler her yaş tarafından rahatlıkla izlenebilecek türlerdir.

Evde Tek Başına

Evde Tek Başına
Evde Tek Başına

Evde tek başına olarak adlandırılan film serisi ailece izlenebilecek en güzel filmler arasında yer alıyor. IMDB üzerinden 7,6 puan alan filmde evde tek başına bırakılmış Kevin’in maceralarını izliyoruz. Küçük yaşta bir çocuğun başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir.

Çılgın Hırsız

Çılgın Hırsız
Çılgın Hırsız

2010 yılında vizyona giren Çılgın Hırsız, son zamanlarda yapılan en başarılı animasyon filmi olarak gösterilmektedir. Evde tek başına gibi seri halde olan film neredeyse tüm günü eğlenceli bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Animasyon olmasından dolayı çocuğunuz ile beraber rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

Umudunu Kaybetme

Umudunu Kaybetme
Umudunu Kaybetme

IMDB üzerinden 8,0 puan alan bu filmin başrolünde Will Smith gibi ünlü bir isim yer almaktadır. Chris Gardner’ın hayatını anlatan bu dram filmi kesinlikle izlenmesi gereken bir kült filmi olarak karşımıza çıkmakta. Her yaş grubu tarafından izlenebilen bu filmi aileniz ile beraber gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz.

Sihirli Kutu

Sihirli Kutu
Sihirli Kutu

2007 yılında Vizyona giren Sihirli Kutu, Ailece İzlenebilecek Filmler arasında yer alıyor. Filmin konusu ise; iki kardeşin gizemli bir kutu içerisinde sihirli yetenekler bulması ile başlıyor.  Yarı animasyon tarza sahip olsa da bilim kurgu türünün daha ağır bastığını görüyoruz.

Terabithia Köprüsü

Terabithia Köprüsü
Terabithia Köprüsü

Küçük çocukların ne kadar sınırsız bir düşünce yapısına sahip olduğunu gösteren bu film, aynı isimle yazılan romandan uyarlanmıştır. 2007 yılında vizyona giren film aslında çocukların düşünce yapısını geliştirmektedir.

Yukarı Bak

Yukarı Bak
Yukarı Bak

Dünyanın en başarılı animasyon filmleri arasında yer alan Yukarı Bak 2009 yılında vizyona girmiştir. Drama, Komedi, Macera türünde olan bu film, animasyon türünü oldukça güzel bir şekilde yansıtmaktadır. Tamamen rastlantı ile yolları kesişen iki çocuk, 80 yaşında yalnız yaşamını sürdüren bir ihtiyarın hayatını değiştireceklerdir. Listedeki filmlerin hepsi aile ile izlenebilecek türde olup keyifli içeriklere sahiptirler.

Yorum Yap

Yorum Yap