İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Android İçin En İyi Battle Royale Oyunlar

Android İçin En İyi Battle Royale Oyunlar

Android İçin En İyi Battle Royale Oyunlar

Son birkaç yıldır oyun endüstrisinin en çok tercih edilen oyunlarının Battle Royale türünde olduğunu görüyoruz. Bilgisayar oyuncularının büyük bir bölümünü ele geçiren bu oyunlar şimdi gözü mobile platformlara dikmiş durumda. Akıllı telefonlar için geliştirilmiş Battel Rolye oyunların zamanlarda çok fazla ilgi görmeye başladığını söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde sizlere Android İçin En İyi Battle Royale Oyunlar listesi oluşturmaya çalışacağız.

PUBG Mobile

PUBG Mobile
PUBG Mobile

Battle Royale türünün en iyi örneklerinden birisi de PUBG oyunudur. 2017 yılında ilk duyurulduğunda milyonlarca oyuncu tarafından satın alına oyun, popülerliğini hiçbir şekilde kaybetmedi. 100 kişininu çaktan atlayarak hayatta kalmaya çalıştığı bu oyun artık mobile platformlarda da yer alıyor. Google Play Store ya da App Store’de ücretsiz olarak yer alan bu oyunu indirebilir, Battle Royale dünyasına giriş yapabilirsiniz.

Garena Free Fire

Garena Free Fire
Garena Free Fire

PUBG’den oldukça önce geliştirilen Garena Free Fire, Battle Royale türünün ilk örneklerinden birisidir. Bu oyunda da amaç oyunda son kalan kişi olmaktır. Maçların ortlama olarak 10 dakika sürdüğü bu oyunda kendisine has birçok kuralın yer aldığını göreceksiniz. İster bireysel isterseniz de 4’er kişiden oluşan takımlı moda giriş yapabilirsiniz.

Fortnite

Fortnite
Fortnite

PUBG’nin popüler olması ile beraber oyuncuların Battle Royale türüne ilgi gösterdiğini gören Epic Games, PUBG’nin aksine tamamen ücretsiz bir oyun geliştirmek istedi.Grafik bakımından PUBG’den kat ve kat farklı bu oyunda hayatta kalabilmek için inşaat ile yapılar dikmeniz de gerekiyor. Oldukça eğlenceli olan Fortnite maalesef Google Play Store içerisinde yer almıyor. Bu oyunu oynamak isteyen kişiler Fortnite internet adreesinden oyunu ücretsiz bir şekilde telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Rules Of Survival

Rules Of Survival
Rules Of Survival

Modern evrende geçen bir Battle Royale oyunu oynamak istiyorsanız Rules Of Survival oyunu tam da sizlere göre. Google Play Store’un en eski oyunlarından birisi olan Rules Of Survival 300 kişiye kadar oyuncunun harita içerisinde mücadlee ederek hayatta kalmalarını konu ediniyor.

Pixel’s Unknown Battle Ground

Pixel’s Unknown Battle Ground
Pixel’s Unknown Battle Ground

Mşnecraft benzeri bir grafik oyunu oynamak istiyorsanız sizlere Pixel’s Unknown Battle Ground oyununu önerebiliriz. Battle Royale türünde olan bu oyun neredeyse hiç sistem gereksinimi istememektedir. En basit akıllı telefonda dahi bu oyunu çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. phantaso_avatar

    Şu listede oynamadığım sadece Battleground Mobile var. Diğerlerini kendi aralarında sıralayacak olursam 1. PUBG 2. Free Fire 3.Rules Of Survival 4.Fortnite diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir