İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Android İçin En İyi MMORPG Oyunları

Android İçin En İyi MMORPG Oyunları

Android İçin En İyi MMORPG Oyunları

Akıllı telefonlar zaman içerisinde aldıkları yenilikler sayesinde oldukça güçlü hale geldiler. Bir dönemler bilgisayarlarımızda zorlanarak oynadığımız oyunları artık akıllı telefonlarımızda oynayabiliyoruz. Oyun dünyasında oldukça fazla kitle tarafından takip edilen MMORPG oyunlar yavaş yavaş mobile dünya içerisinde yer almaya başladı. Bu yazımız içerisinde Android İçin En İyi MMORPG Oyunları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

AdventureQuest 3D

AdventureQuest 3D
AdventureQuest 3D

Akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz en iyi MMORPG oyunlarından birisi de AdventureQuest 3D oyunudur. Fantastik evren içerisinde geçen bu oyunda karakterinizi oluşturduktan sonra bir dizi görev sizi beklemekte. Gelişim için şart olan bu görevler sizi unutulmaz bir kahraman yapacaktır.

Old School RuneScape

Old School RuneScape
Old School RuneScape

Mobile MMORPG denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan birisi de Old School RuneScape’dir. Aynı zamanda masaüstü versiyonu bulunan bu oyunda mobile ile masaüstü arasında senkronizasyon bulunmaktadır. Ejderhalar, vampirler, bosslar ve canavarların yer aldığı bu oyun oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak; oyuncular aylık abonelik paketi almaları durumunda daha fazla görev ve yetenek alacaklardır.

Mobile Royale

Mobile Royale
Mobile Royale

Dünyanın en büyük oyun yapımcılarından birisi olan IGG, MMORPG alanında da büyük bir başarıya imza atmıştır. Üç boyutlu grafiklere sahip olan Mobile Royale oyununda sahip olduğunuz şehri geliştirebilir, oluşturduğunuz ordu ile düşmanlarınız ile kıyasiye mücadele edebilirsiniz. İttifak oyundaki en önemli etmenlerden birisi olarak karşınıza çıkacaktır.

Black Desert Mobile

Black Desert Mobile
Black Desert Mobile

Masaüstü sürümü milyonlarca kişi tarafından oynanan Black Deset Online geçtiğimiz aylarda mobile sürümünü de duyurdu. Balıkçılık ve evcil hayvan sisteminin yer aldığı bu oyunda hem görev yapabilir hem de yüksek çözünürlüğe sahip grafiklerle PvP deneyimi yaşayabilirsiniz. Masaüstü sürümü ücretli olan oyunun mobil versiyonu tamamen ücretsiz.

Era Of Legends

Era Of Legends
Era Of Legends

Android İçin En İyi MMORPG Oyunları listemizin son sırasında Era Of Legends oyunu yer alıyor. Oldukça büyük bir dünya içerisinde geçen bu oyunda bir dizi görev sizleri bekliyor. Klanınız ile beraber yapacağınız savaşların yanında güçlü ekipmanlar edinmek için sayısız zindan oyunculara sunulmuş durumda. Google Play Store’un ücretsiz en iyi oyunlarından birisi de Era Of Legends oyunudur.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. phantaso_avatar

    Çocukluğumuzun oyunu AdventureQuest’i androide taşımışlar. E bize de oynamak düşer. Anrodid için en iyi mmorpg oyunları arasında AdventureQuest 3D başı çeker diye düşünüyorum daha oynamadan 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir