İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. En Hızlı VPN Servisleri

En Hızlı VPN Servisleri

En Hızlı VPN Servisleri

Devlet, bazı durumlarda halkın yanlış bilgilere inanmaması için internet erişimini sınırlamaktadır. Günümüzde sosyal medya denilen dünyada haberlerin çok hızlı bir şekilde etrafa yayıldığını görebilirsiniz. Güvenilir bir ortam için gerekli olan erişim sınırlamaları bazı kişilerin işleyişlerine engel olmaktadır. Devlet internet erişimi sınırlasa bile VPN servisleri kullanarak bu erişim sınırlamasının dışında kalabilirsiniz. Bu yazımız içerisinde En Hızlı VPN Servisleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

NordVPN

NordVPN
NordVPN

Hem basit hem kolay kullanılabilen bir ara yüze sahip olan NordVPN dünya üzerinde 500 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. VPN konusunda oldukça başarılı olan şirket, üyelerin güvenliğini sağlamak için oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. İlk etapta 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanarak VPN servisinin kalitesini görebilirsiniz.

Hotspot Shield

Hotspot Shield
Hotspot Shield

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Hotspot Shield, dünya üzerindeki en başarılı VPN servislerinden birisidir. Rakiplerine nazaran internet hızının biraz yavaş olduğunu söylemekte fayda var. Ücretsiz versiyonunda herhangi bir gün sınırlaması yoktur. Ancak; ücretsiz sürümü ile gün içerisinde maksimum 750 MB veri harcayabilirsiniz.

Opera VPN

Opera VPN
Opera VPN

Opera tarayıcısı ile beraber gelen Opera VPN hizmetlerini tamamen ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Şu an beta aşamasında olan bu VPN servisi sadece Opera tarayıcıları içerisinde çalışabiliyor. Google Chrome entegesi, eklentisi bulunmamaktadır. Ücretli olarak sunulan servisler kadar hızlı, güvenilir ve korumalıdır.

ExpressVPN

ExpressVPN
ExpressVPN

Birçok kişinin tercih ettiği ExpressVPN hem ücretli hem de ücretsiz bir sürüm sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan versiyon sadece 30 gün ile sınırlıdır. Bu sürenin sonunda VPN servisi durarak ücretli sürüm almanız isteniyor. Ücretli sürüm ise dünyanın en kaliteli servislerinden birisi olarak gösteriliyor. ExpressVPN ücretli olarak satılan sürümden istenilen verimin alınmaması durumunda ücret iadesi gerçekleştiriyor.

ProtonVPN

ProtonVPN
ProtonVPN

İlk kullanımı tamamen ücretsiz olan ProtonVPN servisinin de hem ücretli hem ücretsiz seçeneği bulunuyor. 3 farklı lokasyon seçeneği üzerinden VPN servisi sunan ProtonVPN, yapılan ziyaretleri hiçbir şekilde kayıt altına tutmuyor. Hemen hemen tüm platformları destekleyen ProtonVPN, En Hızlı VPN Servisleri içerisinde yer alıyor. İlk etapta belirli bir süre ücretsiz olarak kullandıktan sonra ücretli sürüme geçmeniz istenecektir.

Yorum Yap

    Yorum Yap