İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. En İyi Antivirüs Programları 2020

En İyi Antivirüs Programları 2020

En İyi Antivirüs Programları 2020

İnternet masum bir çocuk gibi görünse de arka planında oldukça karanlık bir dünyaya sahiptir. Günümüzde bilgisayarlar üzerinden birçok işlerimizi halledebiliyor, mahrem bilgilerimizin birçoğunu depoluyoruz. Ancak hiç tahmin etmediğiniz bir anda edineceğiniz bir virüs dünyanızın bir anda kararmasına neden olabilir. Kişisel bilgileriniz, sosyal medya hesaplarınız, kredi kartı bilgileriniz bir anda çalınabileceğini unutmayınız. Bu nedenle bu yazımız içerisinde En İyi Antivirüs Programları 2020 hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Kaspersky Antivirus

Kaspersky Antivirus
Kaspersky Antivirus

Dünyanın en iyi Antivirüs programları arasında yer alan Kaspersky, 1 milyardan fazla bilgisayarın güvenliğini sağlıyor. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 versiyonu bulunan yazılım virüslere karşı oldukça başarılıdır. Ücretsiz sürümünü tercih eden kişiler basit virüs ve Truva yazılımlara karşı etkili olduğunu görebilirler.

Bitdefender Antivirus

Bitdefender Antivirus
Bitdefender Antivirus

Kötü amaçlı yazılımların hemen hemen hepsini tespit edebilen Bitdefender Antivirus, kolay kullanımı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Tamamen ücretsiz olmasından dolayı tercih edilen bu yazılım düşük sisteme sahip bilgisayarlarda da başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Avast Antivirus

Avast Antivirus
Avast Antivirus

Kaspersky gibi hem ücretli hem de ücretsiz versiyonu bulunan Avast, ücretsiz versiyonunda dahi yüzlerce özellik barındırıyor. Dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz bir yönetim paneli bulunan Avast, aynı zamanda ücretli versiyonunda oldukça başarılı bir VPN hizmeti de sunuyor. Avast kesinlikle her bilgisayarda bulunması gereken bir Antivirüs programı

AVG Antivirus

AVG Antivirus
AVG Antivirus

En İyi Antivirüs Programları 2020 içerisinde AVG’nin olmaması imkansızdı. En kötü bilgisayarda bile çalışabilecek şekilde tasarlanan AVG, Premium versiyonunda üst düzey bir koruma sağlıyor. Free olarak adlandırılan ücretsiz versiyonunda bile dosya hata ayıklama özelliği bulunmaktadır. Sunduğu özellikler ele alındığında AVG tercih edilebilir en başarılı antivirüs programları arasında ilk sıralarda yer alabilir durumda.

Panda Antivirüs

Panda Antivirüs
Panda Antivirüs

Son olarak ise sizlere Panda Antivirus programı hakkında bilgi vermek istiyoruz. Kullanıcılarına VPN hizmeti de veren Panda orta seviyeli bilgisayarlar başta olmak üzere tüm bilgisayarlarda başarılı bir şekilde kullanılabiliyor. Ücretsiz versiyonu bulunsa da tüm özelliklerinden yararlanmak isteyen kişiler Premium versiyona geçmek zorundadırlar. Bu liste dışında da elbette güvenilir, hızlı ve koruyucu yazılımlar bulunduğunu hatırlatmak isteriz.

Yorum Yap

Yorum Yap