İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. En İyi Bluetooth Kulaklıklar ve Fiyatları

En İyi Bluetooth Kulaklıklar ve Fiyatları

Samsung Galaxy Buds

Son zamanlarda ilgi görmeye başlayan Bluetooth Kulaklıklar bir anda üretici firmaların da dikkatini çekmiştir. Akıllı telefon piyasasına yön veren birçok üretici şirket geliştirmiş olduğu kablosuz kulaklıklar ile tüm dikkatleri üzerlerine çekmeye çalışıyor. Art To Tech olarak bu yazımız içerisinde En İyi Bluetooth Kulaklıklar ve Fiyatları hakkında bir liste oluşturmaya çalışacağız.

Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds

En İyi Bluetooth Kulaklıklar listemizi hazırlarken hiç de zorlanmadık. Teknoloji devi olarak gösterilen Samsung, akıllı telefon üretimi konusunda başarılı olduğu kadar ekipman üretiminde de oldukça başarılı gibi görünüyor. Tüm Samsung marka telefonlar ile uyumlu olan Samsung Galaxy Buds, 6 saat kesintisiz iletişim sağlıyor. Ürünün fiyatı ise 590 TL!

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro

En rahat, kullanımı en kolay kablosuz kulaklıklardan birisi de Apple AirPods Pro’dur. Tam batarya ile 5 saate kadar kullanılabilen bu kulaklık, Apple telefonlarının yanı sıra tüm akıllı telefonlar ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Fiyatı Samsung ürününe nazaran biraz pahalı, 1504 TL ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3
Huawei FreeBuds 3

Tam batarya ile 4 saat kullanım hakkı sunan bu ürün, En İyi Bluetooth Kulaklıklar listemiz içerisinde 3. Sırada yer alıyor. Hem konforlu hem de kaliteli ses yapısı ile tüm dikkatleri üzerine çeken bu telefonun bir özelliği daha var. Ürün sadece Android cihazlarda kullanılabiliyor. IOS cihazlarda kullanılamayan bu ürünün beyaz renkli olanı 872 TL’den, siyah olanı ise 995 TL’den satılmakta.

Sony WF-SP900

Sony WF-SP900
Sony WF-SP900

Sony akıllı telefon pazarından çekilmiş gibi görünse de aktif bir şekilde üretimlerine devam ediyor. Dışarıdan bakıldığında sporcu kulaklığı olarak görünen bu ürün açık havada müzik dinlemek isteyen kişilere de bir seçenek sunuyor. Kendisine ait 4GB’lik hafızası sayesinde telefon olmadan da kullanılabilen bu ürün aynı zamanda yıkanılabilir bir özelliğe de sahiptir.

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0
Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0

En İyi Bluetooth Kulaklıklar listemizin son sırasında sınıfının en iyi ürünlerinden birisi olan Xiaomi Redmi Airdots TWS yer alıyor. Oldukça ekonomik bir fiyata sahip olan bu ürünün rakipleri kadar üst düzey teknolojik özellikleri maalesef bulunmuyor. Fiyatı ise 180 TL olan bu ürün size istediğiniz performansı rahatlıkla sunuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap