İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. En İyi FPS Oyunları

En İyi FPS Oyunları

En İyi FPS Oyunları

Evde kalmaya çalıştığımız şu günlerde herkes zaman geçirecek bir şeyler arıyor. Bilgisayar başında vakit geçiren kişiler, oynayabilecekleri güzel oyunlar arıyor. Bu yazımız içerisinde En İyi FPS Oyunları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Team Fortress 2

Team Fortress 2
Team Fortress 2

Dünyanın en büyük oyun yapımcı şirketi olan Valve, oyun piyasasına oldukça güçlü ürünler sürmüştür. Sahip olduğu oyun motoru Steam üzerinden ücretli ve ücretsiz onlarca oyun paylaşan şirket, kendi oyunlarını da piyasaya sürmektedir. Birinci derece nişancılık oyunu olan Team Fortress 2, online FPS oyunları içerisinde ilk sırada yer almaktadır.

Apex Legends

Apex Legends
Apex Legends

2019 yılı içerisinde piyasaya sürülen Apex Legends, son zamanların en başarılı oyunlarından birisi olarak gösterilmekte. Temelde FPS oyunu olsa da bir Battle Royal oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında da oynanabilen Apex Legends, son zamanların en başarılı oyunlarından birisidir.

Destiny 2

Destiny 2
Destiny 2

2017 yılında piyasaya sürülen Destiniy 2, çevrimiçi, çok oyuncu ile oynanabilen bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Piyasaya ilk çıktığında ücretli olan oyun, 2019 yılının son aylarında ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanmıştır. Grafikleri ve karakterleri diğer oyunlara nazaran daha gelişmiştir.

Paladins

Paladins
Paladins

Online FPS Oyunları içerisinde yer alan Paladins, oynaması ücretsiz olan birinci şahıs nişancı oyunudur. Eklediğimiz resimlerden de görebileceğiniz üzere grafikleri oldukça güzel ve dikkat çekicidir. Tamamen ücretsiz olan oyunu en az 1 defa da olsa deneyebilir, oyun yapısını inceleyebilirsiniz.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty- Warzone
Call of Duty- Warzone

Call of Duty dünyanın gelmiş geçmiş en büyük FPS oyun serisidir. Serinin son serisi olan Call of Duty: Warzone 11 Mart 2020 gibi oldukça yakın bir tarihte piyasaya sürülmüştür. Xbox One, PlayStation 4, ve Windows platformları. İçin geçerli olan oyunun ücretsiz versiyonunu indirebilirsiniz.

Warface

Warface
Warface

EN İyi FPS Oyunları içerisinde son olarak Warface oyunundan bahsedeceğiz. Yine ücretsiz çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunlarından birisi olan Warface, CryTek firması tarafından piyasaya sürülmüştür. Türkler tarafından kurulan CryTek oyun firması, dünyanın en başarılı oyunlarını üstlenmektedir. 2013 yılında piyasaya sürülmüş olsa da hala oynanmaya devam edilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap