İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. En iyi Tarayıcı Tabanlı Oyunlar 2020

En iyi Tarayıcı Tabanlı Oyunlar 2020

En iyi Tarayıcı Tabanlı Oyunlar 2020

Herkesin kullandığı bilgisayarlar yüksek donanım özelliklerine sahip olmayabilir. Düşük sisteme sahip olmalarından dolayı oyun oynayamayacağını düşünen milyonlarca insan bulunuyor. Ancak, tarayıcı oyunları sayesinde her bilgisayardan gönül rahatlığı ile oyunlar oynayabileceksiniz. Bu yazımız içerisinde sizlere En iyi Tarayıcı Tabanlı Oyunlar 2020 listesi sunmaya çalışacağız.

Gartic.io

Gartic.io
Gartic.io

Listemizin ilk sırasında oldukça güzel bir oyun yer alıyor. Ancak bu oyunun herkese uygun olduğunu söylemek biraz yanlış olur. Çizime dayanan bir oyun olmasından dolayı oyundan keyif alabilmek için en azından birazda olsa çizim yeteneğinizin olması gerekiyor. Grup halinde oynanan bu oyunda size sunulan görseli çizmeniz ve grubunuzda yer alan kişilerin bunu tahmin etmesi istenecektir. Her turda bir kişi çizen diğerleri tahmin eden olarak yer değiştirmektedir.

Soccer.instantonline.io

Soccer.instantonline.io
Soccer.instantonline.io

Tarayıcı üzerinden oynanabilecek oyun sayısının az olduğunu düşünüyorsunuz. Oysa; piyasalar içerisinde yüzlerce hatta binlerce oyun bulunmaktadır. Bunlar içerisinde yer alan soccer.instantonline.io; futbola dayalı bir oyun olarak karşımıza çıkan bu oyunda futbol severlere güzel fırsatlar sunulmakta. Futbola karşı ilginiz varsa bu oyunu denemenizi öneririz.

Wilds.io

Wilds.io
Wilds.io

Savaş oyunlarına ilgi duyan birisiyseniz bu oyunu sizlere önerebiliriz. Oyuna başladığınızda sizlere bir balta veriliyor. Elinizdeki bu balta ile rakipleriniz ile kıyasıya bir savaşa giriyorsunuz.  Tarayıcı oyunu olmasına karşın oldukça zevkli olduğunu söyleyebiliriz.

Warbrokers.io

Warbrokers.io
Warbrokers.io

Tarayıcı üzerinden FPS oyunu oynanmaz diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Mekanik özellikleri ile ön plana çıkan Warbrokers.io oyunun rakiplerinize karşı tank ve helikopter ile mücadele ediyorsunuz. Grafik konusunda biraz zamanın gerisinde olsa da yine tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz.

Transformice

Transformice
Transformice

En iyi Tarayıcı Tabanlı Oyunlar 2020 listemizin son sırasında Transformice yer almaktadır. Bu oyun içerisinde tüm oyuncular birer fareye dönüşmektedir. Oyunun amacı; şamandan güç alan fareler çeşitli parkurları aşıp bölüm sonundaki peyniri ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Oldukça eğlenceli ve bir o kadar da rekabete dayalı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Yukarıdaki listede sadece 5 tane oyun yer alabilir. Ancak OGame, Travian, DarkOrbit, KingsAge, Game Of Thrones vs. gibi onlarca hatta yüzlerce oynanabilir oyun bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap