İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. En İyi Xbox Oyunları

En İyi Xbox Oyunları

En İyi Xbox Oyunları

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Microsoft, hayatımıza daha fazla etki etmek istiyor. Windows işletim sistemi ile teknolojiyi adeta yeniden inşa eden şirket oyun konsolu sektörüne de girmiş durumda. Sony’nin PlayStation konsoluna rakip olarak geliştirilen Xbox, pastadan payını almak için elinden geleni yapıyor. Bu yazımız içerisinde En İyi Xbox Oyunları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Sea Of Thieves

Sea Of Thieves
Sea Of Thieves

Korsan oyunu denildiğinde herkesin aklına birçok oyun gelmektedir. Ancak; bugüne kadar oynadığınız oyunların tamamını unutun! Sizleri hayal dahi edemeyeceğiniz bir maceranın içerisine dahil eden bu korsan oyunu Xbox oyunlar listesinde ilk sırada yer alıyor. İster bireysel olarak oynayabilir isterseniz de oyun içerisinde yer alan diğer kullanıcılar ile oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4
Forza Horizon 4

Microsoft, Xbox platformunu geliştirdiği ilk günden bu yana yarış oyunlarına yönelmiş durumda.  Açık dünya haritası içerisinde mükemmel gerçeklik ile karşımıza çıkan Forza Horizon 4, motor sporlarına ilgi duyan kişiler için oldukça başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde sürebileceğiniz 450’den fazla araç bulunuyor.

Rainbow Six: Age

Rainbow Six: Age
Rainbow Six: Age

Rainbow, bilgisayarlarda oynanan en başarılı oyunlar arasında ilk sırada yer alıyor. Serinin son oyununu Xbox için geliştiren şirket, bu hamlesi ile büyük bir başarı elde etmeyi başarmış durumda. Rainbow oyunun bireysel oynanış ve taktik çok fazla önemli değildir. Asıl önemli olan takım mücadelesinde göstermiş olduğunuz performanstır.

Sunset Overdrive

Sunset Overdrive
Sunset Overdrive

En İyi Xbox Oyunları içerisinde hem eğlence hem de aksiyon dolu bir oyun ilave etmek istiyoruz. 2027 yılında geçen oyun enerji içeceği içen insanların kaptığı virüsten dolayı geçirdiği mutasyonu konu ediniyor. Dışarıdan bakıldığında oyun kolay görünebilir. Ancak; taktik ve becerinin oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey
Assassin’s Creed Odyssey

Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin’s Creed Odyssey, son zamanların en başarılı oyunlarından birisi olarak gösterilmekte. Xbox platformuna geldikten sonra çokça araştırılan oyun Antik Yunan dönemini konu ediniyor. Hikaye bakımından oldukça etkileyici olan oyun, çok fazla kullanıcı sayısına sahip durumda.

Yorum Yap

    Yorum Yap