İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. En Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Modelleri!

En Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Modelleri!

En Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Modelleri!

Son zamanlarda artan döviz kurları, teknoloji ekipmanlarına olan ilginin azalmasına neden oldu. Buna ek olarak artan vergilendirme sistemi ürünlerin giderek alınamaz bir hal almasına neden oldu. Bu gibi durumlarda tüketiciler olarak istediğimiz ürünlerden ziyade uygun fiyatlı ürünlere yönelim gösteriyoruz. Bu yazımız içerisinde de En Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Modelleri! Hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Xiaomi Amazfit Bip

Xiaomi Amazfit Bip
Xiaomi Amazfit Bip

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız tercihiniz ilk olarak Xiaomi’den yana olmasını öneririz. Uzun pil ömrü, dokunmatik ekranı şık gövde ve kayış tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çeken bu modelin 1,25 inçlik bir ekranı bulunuyor. Kalp ritim sensörü, GPS gibi birçok özellikleri bulunan bu cihazı online mağazalardan 400 TL’ye satın alabilirsiniz.

Lenovo Carme (HW25P)

Lenovo Carme (HW25P)
Lenovo Carme (HW25P)

Lenovo akıllı saaatleri ile bilinen, ünlenen bir marka değil. Ancak; kullanıcı isteklerini yerine getirmesinden dolayı uygun modelli ürünler ortaya çıkardığını söyleyebiliriz. 1,3 inç IPS bir LCD ekrana sahip olan bu ürün günlük kullanımda 7 gün şarj olmadan dayanabiliyor. Suya dayanıklı olan üründe adım sayar başta olmak üzere kalp ritim sensörü gibi birçok işlevsel parça bulunuyor. Ürünü aynı listenin ilk sırasında yer alan ürün gibi online marketlerden 400 TL’ye satın alabilirsiniz.

Xiaomi Amazfit Verge Lite

Xiaomi Amazfit Verge Lite
Xiaomi Amazfit Verge Lite

Xiaomi, Amazfit adı altında birçok farklı akıllı saat modeli geliştirdi. Kalitelerine göre fiyatlandırılan modeller içerisinde en başarılı olanın bu ürün olduğunu söyleyebiliriz. 1,3 inç AMOLED ekrana sahip olan bu ürün, su altında oldukça başarılı bir performans sunuyor. 490 TL’den satılan bu ürün, bir akıllı saatten beklenen tüm özellik ve detaylara sahip durumda.

Huawei Watch GT Active

Huawei Watch GT Active
Huawei Watch GT Active

En Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Modelleri! İçerisinde yavaş yavaş listenin üst sıralarına doğru çıkalım. 2 hafta giden bir batarya ömrüne sahip olan bu ürün 1.39 inç HD bir ekranı bulunuyor. Daha çok sporcular tarafından tercih edilse de her kesme yönelik özellikleri bulunan bu akıllı saat 875 TL’den satılıyor. Apple tarafından piyasaya sürülen Airpods ile benzer hatta daha iyi özellikleri bulunduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap