İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. GTA 5 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor!

GTA 5 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor!

GTA 5 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor!

Son birkaç gündür GTA V ile ilgili çok fazla haberler yapıldığını görebilirsiniz. Bir kısım kişiler oyunun hayranları tarafından yapılan mobile sürümünü konuşurken bir kısım kişiler de oyunun Epic Store’a ücretsiz olarak geleceğini tartışıyor. Şu an ortaya atılan şey bir iddia olsa da güvenilir kaynaklardan paylaşılan bir haberi sizlere paylaşıyoruz. GTA 5; 14 Mayıs ile 21 Mayıs arasında Epic Store’da tamamen ücretsiz olarak alınabilecek! Konu Rockstar Games ya da Epic Store tarafından tam olarak doğrulanmasa da bu konuyu ortaya atan isimlerin güvenilir kaynaklara sahip olduğu görülüyor. GTA 5 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor! Konusunun detayları;

GTA V Ücretsiz Olacak!

GTA 5 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor!
GTA 5 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor!

Epic Store bildiğiniz üzere her hafta ücretsiz oyun dağıtarak kullanıcı sayısını inanılmaz derecede arttırdı. Steam platformu içerisinde ücretli olarak satılan oyunların bir kısmını ücretsiz olarak paylaşan platform hem oyunların yeniden gündeme gelmesini sağladı hem de viral bir reklam stratejisi ortaya koymaya çalıştı. Bu oyunlar içerisinde en popüleri Farming Simülatör 19 idi. Ancak; GTA V’in Epic Store ile ücretsiz olarak dağıtılacağına dair iddialar tüm dengelerin alt üst olmasına neden olacak gibi görünüyor. Epic Games’e gelecek olan oyunun tam adı dahi sızıntılar içerisinde yer aldı; Grand Theft Auto V Premium Online Edition! Bir paket olarak sunulacak bu oyun ile beraber kullanıcılar birden fazla oyuna da sahip olacak.

GTA V paketini Epic Store’dan ücretsiz olarak edinen kişiler aynı zamanda Doomsday Heist, Smuggler’s Run, Gunrunning, Bikers gibi oyunlara da erişim sağlayabilecek. Rockstar Games tarafından 2013 yılında piyasaya sürülen GTA V her yıl en çok satan oyunlar içerisinde yer alıyordu. Aktif oyuncu sayısını hiçbir şekilde düşürmeyen oyun güncelliğini korumayı başarmıştı. Rockstar Games’in oyununa sahip çıkması, sürekli güncellemeler getirmesinin bu konuda oldukça etkili olduğunu göstermekte. Oyun şu an için Steam üzerinden 169 TL’ye satın alınabiliyor. Eğer iddialar doğru çıkıp 14 Mayısta oyun Epic Store’da ücretsiz olarak yayınlanırsa aktif oyuncu sayısının kat ve kat artacağını söyleyebiliriz. Bununla beraber bu yıl ya da önümüzdeki yıl GTA 6’nın da yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap