1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. GTA 5 Mobile Çıktı!

GTA 5 Mobile Çıktı!

GTA 5 Mobile Çıktı

Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA oyunu, günümüzde dünyanın en popüler oyun serilerinden birisidir. Bilgisayar ve konsollarda başarılı bir şekilde oynanan GTA 5, çıkış yaptığı her yıl dünyanın en çok satan oyunlarından birisi olmakta. Masaüstü versiyonu oldukça başarılı olan bu oyunun maalesef ki mobil versiyonu bulunmuyor. İlgili yapımcı şirket bu sıralar GTA 6 için planlar yapmasından dolayı mobil gelişmeler ile çok fazla ilgilenemiyor. Ancak oyunun hayranları sanırım Rockstar Games’i düşünmüş olacaklar ki oyunun mobilini geliştirmiştir. Bu yazımız içerisinde bir hayran yapımı olan GTA 5 Mobile hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Mobile GTA 5 Android Markette!

GTA 5 Mobile Çıktı
GTA 5 Mobile Çıktı

GTA5, Steam içerisinde en çok satılan ve en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. 2013 yılında oyuncular ile bir araya gelen GTA5, her yıl yüzbinlerce satış elde etti. Özellikle son birkaç içerisinde coronavirüs nedeni ile birçok kişi bu oyunun hem konsol hem de mobil versiyonunu aramakta. Rockstar Games bugüne kadar hiçbir şekilde mobile platform üzerine çalışma yaptığını belirtmedi. Ancak oyuncular tarafından geliştirilen mobil oyun birçok kişiyi harekete geçirdi.

GTA 5 Mobile ile ilgili ilk paylaşım The Games Paradise adlı Youtube kanalında paylaşıldı. Şu an için sadece Android versiyonu geliştirilen mobile oyun henüz beta aşamasındadır. IOS ile ilgili çalışmaların şu an devam ettiğini bu nedenle yazı içerisinde IOS indirme linkinin yer almayacağını söyleyebiliriz. Oyuna giriş yaptığınızda grafiklerin oldukça kaliteli olduğunu, oynayışın bütünü ile akıcı olduğunu göreceksiniz. Tüm olay ve ayrıntıların iyi bir şekilde düşünüldüğünü, orijinal GTA V’den bir farkı olmadığını söyleyebiliriz.

GTA V Mobile İndirme

Yukarıda da belirttiğimiz üzere GTA V şu an için sadece Android platform içerisinde yer alıyor. Hayran yapımı olan bu oyunun neredeyse birebir aynı GTA V ile aynı olduğunu tekrardan belirtmek istiyoruz. Rockstar Games tabanından herhangi bir açıklama gelmediği, ilerleyen günlerde belki oyun şirket tarafından sahiplenerek geliştirileceğini söyleyebiliriz.

GTA V Mobile indirme linkine BURADA yer alan bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz. Beta sürümünün tamamlanması ile orijinalinden daha iyi bir görünüm ve oynanışın sunulacağına emin olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap