İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Ios Strateji Oyunları

Ios Strateji Oyunları

Ios Strateji Oyunları

Online ve artık bir çoğunda Türkçe dil desteği bulunan, strateji ve plan/program geliştirerek oynayabileceğiniz mobil oyunlara Ios Strateji Oyunları diyoruz.
Bağımlılık yapmalarıyla ünlü bu oyunlar, aynı zamanda aynı kategoride yer alan tüm oyunlarla birlikte, kendilerine has bir kurgu ve hikaye sahiptirler. Mesela buna en iyi örnek uzay, çete ve savaş oyunlarıdır. Kazanmak için karşılıklı strateji geliştirir, hem zekanızla hem de karşı tarafın bir kaç adım ötesini tahmin etme kabiliyetinizle var gücünüzle savaşırsınız. Üstelik oynadıkça bu konularda kendinizi geliştirme imkanları da bulursunuz. Üstelik bu oyunları online oynadığınız için de, sosyal hayatınızda çevrenizde bulunan kişilerle sanal ortamda da bir savaş ortamında buluşma imkanı elde etmiş olursunuz.

Artık öyle bir hale geldik ki insanlar yüz yüze buluşmalarında bile oynadıkları oyunları konuşur oldu. Hatta muhabbetlerin sonu artık hep oyuna girip, sanal oyunculuk tabiriyle kapışmalarla son buluyor.

 

Ios Strateji Oyunları

Ios Strateji Oyunlarına Nasıl Ulaşılır?

Önceden dijital oyunlar için maalesef tek bir seçeneğimiz vardı. Bilgisayarsız bu zevki tadabilmemiz söz konusu bile değildi. Fakat artık mobil teknolojinin gelişmişliğiyle beraber muhteşem deneyimler yaşayabiliyoruz. Güzel kısmı her an her yerde mobil şekilde oyun ortamına dahil olabilir ve yeni oyunlar için keşfe çıkabiliyoruz.
Ios Strateji Oyunları çoğunlukla iPad ve iPhonelar üzerinden App Store aracılığı ile ücretsiz indirilebiliyor. Üstelik indirmeden önce yine App Store’da kullanıcı yorumlarını görebiliyor ve oyunun sahip olduğu yıldızlar ile puanını görebiliyorsunuz. Bazı oyunların Android desteği de olabiliyor. Çoğunlukla çok tutulan ve sevilen oyunlar mobil işletim sistemlerine göre de versiyonlanabiliyor. Android destekli oyunlar için ise bildiğiniz gibi Play Store aracılığıyla oyunu mobil cihazınıza ücretsiz indirebilir App Store’da olduğu gibi yorum ve puanlamaları inceleyebilirsiniz.
Ek olarak bazı strateji oyunlarında yaş sınırı olabilmekte, yine oyunu indirirken yada oynarken ebeveynler tarafından gerekli araştırmaların yapılabileceğini paylaşmak isteriz. Bunun yanı sıra ücretli oyunlar için ise ödeme yaparak ilerleyebilirsiniz. Kaldı ki dünya devi oyun firmaları ürettikleri ve geliştirdikleri hemen hemen her Ios Strateji Oyunları için çeşitli internet platformlarında reklam veriyorlar. Bu reklamlara dokunduğunuzda ya da incelediğinizde de otomatik olarak indirme ekranına yönlendiriliyorsunuz.

 

Önerilen Yazı
WhatsApp iOS’dan Android’e Yedekleme Nasıl Yapılır?
Önerilen Yazı
Tarih Boyunca Uygulanmış En Etkili Savaş Stratejileri

 

Apple – App Store

 

Yorum Yap

Yorum Yap