İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Kaliteli ve Ücretsiz 5 Oyun

Kaliteli ve Ücretsiz 5 Oyun

Kaliteli ve Ücretsiz 5 Oyun

Oyun dünyasında meydana gelen gelişmeler bu sektörün takibini oldukça zorlaştırmıştır. Hemen hemen herkesin aklında unutamadığı bir oyun, oyun karakteri bulunmaktadır. 2020 yılını eve kapanarak geçirenler arasındaysanız bu yazımız içerisinde sizlere Kaliteli ve Ücretsiz 5 Oyun listesi sunmaya çalışacağız. Listedeki oyunlar ile gününüzü daha eğlenceli hale getirebilmeniz mümkündür.

Dreadnought

Dreadnought
Dreadnought

Öncelikle bu listede yer alan oyunların tamamen bilgisayar oyunu olduğunu bilmeniz gerekiyor. Mobil oyun arayışında olan kişiler diğer yazılarımıza göz atmaları gerekmektedir. 2017 yılında çıkış yapan bu oyun önce PlayStation 4 sonrasında ise bilgisayarlara geldi. Oyunun amacı; sizlere verilen uzay gemisini dış etmenlere karşı korumanızdır. Uzaya hükmetmek için çıkacağınız bu yolda çok eğleneceksiniz.

World of Warplanes

World of Warplanes
World of Warplanes

İlk olarak 2013 yılında piyasaya çıkan bu oyun 2017 yılında 2.0 versiyonu ile adını duyurmayı başarmıştır. 2017 yılında yapılan güncelleme ile oyuncu sayısını kat ve kat arttıran oyun oldukça kapsamlı bir hale gelmiştir. II. Dünya Savaşı döneminde geçen bu oyunda o dönemlerde aktif olarak kullanılan 100’den fazla uçak yer alıyor. Sahip olduğunuz savaş uçakları ile gireceğiniz mücadelelerde hayatta kalmak en büyük önceliğiniz olmalıdır.

Gwent: The Witcher Card Game

Gwent: The Witcher Card Game
Gwent: The Witcher Card Game

The Witcher kitapları sonrasında hayata geçirilen bu kart oyunu piyasaya 2016 yılında sürülmüştür. Ancak; geçtiğimiz yıl sonuna kadar çok fazla bilinmeyen, tanınmayan bu oyun Netflix dizisi The Witcher sonrasında popüler hale gelmiştir. Standart kart oyunlarına benze de yapısal olarak kendisine özgü birçok ayrıntı da yer alıyor. Kaliteli ve Ücretsiz 5 Oyun listemize özgün olmasından dolayı eklemek istedik.

Warframe

Warframe
Warframe

2013 yılında çıkan bu oyun ücretsiz oyunlar listelerinin genellikle ilk üç sırasında yer alıyor. 7 yıldır tamamen ücretsiz bir şekilde sunulan bu oyunun arkasında oldukça büyük bir geliştirici ekip yer alıyor. Oyun ücretsiz olmasına karşın düzenli olarak güncellenmeye devam ediliyor. Bu oyunda nişancı, gizlilik ve rol yapma gibi oyun modları bulunuyor.

Heavy Metal Machines

Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines

Son olarak ise Instagram’dan çokça reklamlarına rastladığımız Heavy Metal Machines oyununu denemenizi isteyeceğiz. Tamamen ücretsiz olan bu oyunda 4’e 4 olarak kıyasıya bir rekabet ortamı sunuluyor. Zırhlı araçlardan oluşan takımlarda amaç karşı takımın araçlarını yok etmek olarak gösterilmekte. Karantina döneminde bu oyunlar ile vaktinizi eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap