İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Netflix Aksiyon Dizileri – En İyi Netflix Dizileri

Netflix Aksiyon Dizileri – En İyi Netflix Dizileri

Netflix Aksiyon Dizileri - En İyi Netflix Dizileri

Dünyanın en popüler film ve dizi paylaşım platformu olan Netflix, ülkemizde de bir hayli popüler durumda. İçerisinde her kategoride yüzlerce içeriğin yer aldığı Netfix, en çok Aksiyon alanında izleyiciye sahip durumda. Bizler de bu yazı içerisinde Netflix Aksiyon Dizileri hakkında güzel bir liste oluşturmaya çalıştık.

Spartacus

Spartacus
Spartacus

Yabancı dizi izlemeye başlayan kişilere genellikle ilk olarak Spartacus izlemeleri önerilir. 2010 ile 2013 yılları arasında yayınlanan bu dizide aksiyon sayılamayacak kadar fazladır. Roma imparatorluğu döneminde gladyatörlerin durumunu gözler önüne seren bu dizide kan adeta oluk oluk akmaktadır. Aksiyon sahnelerinin yanı sıra dizi içerisinde cinsel sahnelerin de yer aldığını hatırlatmak istiyoruz.

Vikings

Vikings
Vikings

Dünyanın en çok seyredilen dizileri arasında yer alan Vikings, Netflix Aksiyon Dizileri içerisinde de yer alıyor. Her bölümünde, her dakikasında ayrı bir aksiyon sahnesi barındıran bu dizide Vikinglerin başında yer alan Ragnar Lothbrok’un ulusu için verdiği mücadele konu ediniyor. Tarihi bir dizi olmasından dolayı sahnelerinin görsel efektleri oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmıştır.

Marvel’s The Punisher

Marvel’s The Punisher
Marvel’s The Punisher

Netflix kendi içerikleri kadar Marvel içeriklerine de çok fazla önem veriyor. Hiçbir kuralı olmayan, kurallar dahilinde yaşamayan bir süper kahramanı konu edinen The Punisher dizisi süper kahraman dünyasına karşı olarak oluşturulmuştur. Aksiyon sahnelerin bol bol yer aldığı dizide duygu dolu sahneler de bulunmaktadır.

Narcos

Narcos
Narcos

Netflix’in bu denli popüler olmasındaki en büyük etmenlerden birisi de Narcos dizisidir. Tamame Netflix tarafından yürütülen bu dizi Uyuşturucu Kralı Pablo Escobar’ın hayatı konu ediniyor. Escobar’ın yükselmesi ve çöküşünü bütünü ile konu alan dizide oldukça bol aksiyon sahneleri yer alıyor.

A Series of Unfortunate Events – Talihsiz Serüvenler Dizisi

A Series of Unfortunate Events - Talihsiz Serüvenler Dizisi
A Series of Unfortunate Events – Talihsiz Serüvenler Dizisi

2017 yılında yayına giren ve 3 sezon yayınlanan bu dizi oldukça enteresan bir hikayeye sahipti. Güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizi 3 zenin çocuğun ailelerini bir anda çıka yangında kaybetmeleri ile başlıyor. Esrarengiz akrabalarının yanlarına gitmek durumunda kalan 3 yetim, bu süreçte oldukça ilginç ve aksiyon dolu maceralara karışacaklar.

Yorum Yap

Yorum Yap