İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Oppo Reno 2Z İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

Oppo Reno 2Z İncelemesi

Oppo Reno 2z ozellikleri

Oppo’nun iyi görünümlü telefonlar oluşturmakta bir ustalığa sahip olduğunu inkar etmek neredeyse imkansızdır. Şirketin tasarımları genellikle sadece üst düzey kullanıcılar için değil, aynı zamanda orta sınıf bütçesine uygun akıllı telefonlar için de geçerlidir. Reno serisi ile Oppo zanaatını zirveye taşıdı. Reno 2 serisinin en iyi yanı, her Reno telefonundaki görünüşün tutarlığı. Reno 2, Reno 2Z ve Reno 2F, farklı fiyatlandırılsa da tasarım olarak benzer görünümlere sahipler., bir bakıma gerçekten de uygun olmayan 3,599,00 TL’lik bir fiyatla piyasaya sürüldü. Ancak, şirket çarpıcı bir cam tasarımı, çentiksiz AMOLED ekran ve 48MP dört kamera kurulumu getiren zarif görünümlü bir telefon yaparak fiyatlandırmayı bir bakıma haklı da çıkarıyor. Peki, Reno 2Z 3,599,00 TL altında satın almaya değer mi? Öğrenmek için Oppo Reno 2Z incelemesi içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Oppo Reno 2Z Tasarımı

Oppo Reno 2Z, tasarım açısından Reno 2 ile neredeyse aynı görüntüye sahip bir telefon. Reno 2’deki ışıklı siyah görünümünü sevmiştik ve Reno 2Z aynı formül ile devam ediyor. Arkadaki cam, rahat bir el hissi sunmak için yanlarda kıvrılmıştı bir durumda. Parlak siyah ve gökyüzü beyazı gibi çok çekici renklerde gelen parlak seçeneklere sahipti. Aydınlık siyah renk, arkada ve çerçevede koyu siyah bir yüzey sunduğundan daha çarpıcı durumdadır. Oppo Reno 2Z incelemesi esnasında görülen camın kenarları, merkez Oppo şeridi etrafında ve ışık altında belirli açılarda bir LED ışığı gibi parlayan mavi bir etkisi de bulunuyor.

Oppo Reno 2z ozellikleri

Oppo’nun dörtlü arka kameraları camın altına yerleştirildi. Bu yüzden de kamera çarpması sorunu yok. Reno 2Z geniş bir ekran sunar ve tam olarak 195 gram ağırlığında bir telefondur. Buna rağmen vücut halinde bir el ile tutulacak kadar rahattır. Çerçevenin yan tarafındaki düğmelere kolaylıkla erişilebiliyor. Reno 2Z’yi denediğimiz bu kısa süre içerisinde cihazın kilidini açmaya yarayan optik bir ekran içi parmak izi sensörüne de sahip olduğunu gördük. Bu özellikleri dışında Oppo Reno 2Z incelemesi içerisinde, 6,5 inçlik bir ekran, 9.0 Android işletim sistemi, Dual-core 2.2 GHz Arm Cortez-a75 işlemci, 48MP+8MP+2MP+ 2MP ARKA ve 16 MP ön kamera, 128 GB dahili depolama, 8 GB RAM ile birlikte siyah beyaz renk seçeneklerine de sahip olduğunu görüyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap