1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Pubg Oyun Rehberi

Pubg Oyun Rehberi

Pubg Oyun Rehberi

Dünyadaki en büyük savaş rüyası oyunlarından biri olan Pubg, genellikle en çok oynanan üç oyundan biri olarak anılır. Son iki yıldır bir mağarada yaşıyorsanız şu soruyu sorabilirsiniz: PUBG nedir? PUBG özünde bir savaş oyunudur. Siz ve toplamda üç kişiden oluşacak takım arkadaşı ile 99 oyuncu büyük bir haritada atlayış yapacaksınız. Herkesin tek hedefi ise birinciliktir.
PUBG, PUBG Corp tarafından üretilmiştir. PC, PS4, Xbox One ve hatta mobil cihazlarda bile kullanılabilir bir uygulamadır. Böyle bir uygulama içinse Pubg oyun rehberi ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Oyun temelde herkes için oynanabilecek durumda olduğundan oturmak yerine şimdi denemek için daha iyi bir neden yok! Ancak ilk kez oynuyorsanız, iç güdü ve fikirlerden daha fazlasına ihtiyacınız olacaktır. Eğer PUBG oyununu iyi oynamak istiyorsanız, öğrenmeniz gereken çok şey var. Öncelikle; silahlar, yerler, zırh, sıcak noktalar ve daha fazlası. Bu kılavuzda, bir PUBG profesyoneli olma hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz her şeyi yer alıyor.

Pubg Oyununda Hayatta Kalma İpuçları

PUBG her zaman için diğer oyunlardan biraz farklı olmuştur. Bu sebeple de pubg oyun rehberi kullanımı ile daha zorlayıcı araştırmalar gerekmektedir. Her PUBG oyunu bir uçakta 100 kişiyle başlar ve oradan oyuncular paraşütle atlaması ile devam eder. Harita boyunca yayılan oyuncular, farklı yerlere ve ortamlara düşer. Paraşütle yere inişin ardından oyuncular, indikleri konumda silah bulma, insanları öldürme ve en önemlisi hayatta kalma görevlerini gerçekleştirmelidir. Silahlar ve ganimet genellikle binaların zeminlerinde ortaya çıkar, bu yüzden başlamak için oyunculara göre en iyi yerlerdir.


Oyun içerisinde nasıl kazanacağınızı öğrenmeden önce, nasıl hayatta kalacağınızı öğrenmeniz gerekir . PUBG’de dikkat edilmesi gereken birçok tehdit bulunur, fakat asıl tehlike her zaman için diğer oyunculardır. Belirli bir süre sonra dışarıdan kapanmaya başlayacak olan mini haritanızdaki daireyi bulmanız gerekir. Dairenin dışındaki herkes bu süre dışında hasar görmeye başla. PUBG’nin temelleri arasında, paraşütle atlama, silah bulma, mavi bölgeden ve diğer oyunculardan kaçma bulunur. Bir silah bulmak veya mavi bölgeden kaçınmak zor olabilir. Bu nedenle en iyi düşme bölgelerini ve uygun konumlandırmayı bilmek önemlidir. Pubg oyun rehberi ile oyun içerisinde daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Önerilen Yazı
2019 Yılının En İyi Steam Oyunları
Yorum Yap

Yorum Yap