1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Sahip Olmanız Gereken En İyi Mobil Uygulamalar

Sahip Olmanız Gereken En İyi Mobil Uygulamalar

Sahip Olmanız Gereken En İyi Mobil Uygulamalar

Günümüz teknolojisi ile beraber artık hayatlarımızı resmen akıllı telefonlar yönetiyor. Kullandığımız akıllı telefonlarda muhakkak bulunması gereken bazı uygulamalar bulunuyor. Bu yazımız içerisinde sizlere Sahip Olmanız Gereken En İyi Mobil Uygulamalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Google Pay

Google Pay
Google Pay

Daha önce bu uygulamayı duymamış olabilirsiniz. Ancak; işlevsel özelliklerini öğrenince telefonunuzdan silmek dahi istemeyeceksiniz. Google Pay aracılığıyla Android cihazınız üzerinden tamamen güvenilir ve anonim bir şekilde para gönderimi yapabilirsiniz.  Bu uygulama ile yapabilecekleriniz;

  • Sesli komut kullanarak para gönderebilirsiniz.
  • Emlak vergisi, elektrik, su, doğalgaz gibi faturaları ödeyebilirsiniz.
  • 7/24 işlem gerçekleştirebilir, istediğiniz bir kişiye para gönderebilirsiniz.

Zomato

Zomato
Zomato

Çevrenizde bulunan restoranlar hakkında sizlere bilgiler veren bu uygulama dışarıdan yemek yiyen kişiler için bir mucizedir. Tercih ettiğiniz yemek türüne göre etrafınızda bulunan tüm cafe, restoran, bar, büfe, pub gibi işletmeleri sıralayan uygulama, ilgili işletmenin fotoğraf ve menülerini de sunuyor.

Cihazımı Bul

Cihazımı Bul
Cihazımı Bul

Apple cihazlarda bulunan “Bul” özelliği Android’de bir uygulama aracılığıyla sunuluyor. Google Play Store içerisinde yer alan Google Cihazımı Bul uygulaması sayesinde kayıp y da çalınma durumunda cihazınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama ile uzaktan telefonunuzda bulunan verileri de silebilirsiniz.

Nane

Nane
Nane

Sahip Olmanız Gereken En İyi Mobil Uygulamalar listemiz içerisinde Spotify, Netflix, Instagram ya da Twitter gibi bilinen uygulamaları göremeyeceksiniz. Burada özgün, daha önce duymadığınız uygulamaları sizlere sunmaya çalışacağız. Nane uygulaması ile aylık harcamalarınızı ve gelirlerinizi tamamen kontrol altına alabilirsiniz. Banka hesabınızı, kredi kartınızı, taksitlerinizi tek bir çatıdan kontrol edebilir, harcamalarınıza göre kendinize ortalama bir harcama programı oluşturabilirsiniz.

Kaspersky Mobile Antivirus

Kaspersky Mobile Antivirus
Kaspersky Mobile Antivirus

Güvenlik akıllı telefonlarda her şeyden önce gelir. Bilgisayarlarda başarılı bir şekilde koruyan Kaspersky mobil versiyonu ile gönüllerde taht kurmuştur. Android cihaz edinen kişilerin ilk olarak bu uygulamayı yüklemenizi öneririz. Uygulama mobil alanda da yüksek koruma sunuyor.

Google Asistan

Google Asistan
Google Asistan

Android telefonlarda da artık oldukça başarılı bir sesli asistan bulunmakta. iPhone’larda bulunan Siri’ye rakip olarak getirilen Google Asistan ile telefonunuzu sesli bir şekilde yönetebilirsiniz. Uygulama mağazasından indirerek özelliklerini keşfederek kullanımına başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap