İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung Galaxy M30s Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy M30s Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy M30s

A serisi akıllı telefonları bir yana M serisi akıllı telefonları için de “s” model güncellemeleri yapmaya başlayan Samsung, çok kısa bir sonra Samsung Galaxy M30s akıllı telefonlarını tanıtacak.

Daha önce tanıtım afişleri paylaşılan akıllı telefonların, TENAA görüntüleri ve buna benzer belgelerinin de ortaya çıktığını görmüştük. Paylaşılan bu detaylar, yeni akıllı telefonların tasarımının ve teknik özelliklerinin nasıl olacağını ortaya çıkarmıştı. Fakat yeni modeller için ortaya çıkan detaylar bunlarla sınırlı kalmadı. Şimdi ise Samsung Galaxy M30s akıllı telefonlarının fiyatı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy M30s İlgi Görecek Modeller Arasında Olacak

Yeni akıllı telefon modelinin su damlası çentik alanına sahip bir akıllı telefon olduğunu göreceğiz. Bu modelin ön kısmında Infinity V ekran tasarımı bulunacak. Tek bir ön kameranın bulunduğu tasarımı öne çıkaracak olan bir başka detay ise telefonların kameraları olacak. Kamera kısmında da yine 3 arka kamera kullanılması söz konusu.

Samsung Galaxy M30s

Üst üste sıralı olan 3 kamera kullanan akıllı telefonun, flaş ışığı için de ek bir çerçeve alanının kullanılacağını da ekleyelim. Bunların dışında yine arka kapak kısmında parmak izi sensörlerinin yer alacağını da ekleyelim.

Yeni akıllı telefon modelleri için beklenen tasarım bu şekilde. Fakat tek detay tasarım detayı değil. Bunun yanında Samsung Galaxy M30s modellerinin teknik özellikleri de ortaya çıkmış durumda.

İddialı Özellikler Geliyor

Yeni akıllı telefon modellerinde 6.4 inç Super AMOLED ekran yer alacak. İşlemci kısmında ise Exynos 9611 serisine yer verilecek. 4 ile 6 GB RAM seçeneklerinin sunulacağı akıllı telefonun, 64 ile 128 GB depolama alanı seçeneklerinin öne çıktığını da ekleyelim.

6000 mAh değeri gibi rekor sayılabilecek bir batarya kapasitesinin yanında bu akıllı telefonlarının 3 arka kamera sunacağını da ekleyelim. Buna göre yeni modellerde 48 MP + 8 MP + 5 MP değerinde üç arka kamera öne çıkacak. Ön kamera kısmında da 24 MP değerinde bir seriye yer verilecek.

Tüm bu detaylar, Samsung Galaxy M30s akıllı telefonları için ortaya çıkan özellikler. Bunların dışında başında dediğimiz gibi fiyatlar da ortaya çıkmış durumda. Buna göre telefonların 210 dolar başlangıç fiyatı olacak. En yüksek fiyat ise 280 dolar olacak.

Samsung Galaxy M30s Fiyatı ve Özellikleri
Önerilen Yazı

2020 Yılında Tanıtımı Yapılacak 7 Yeni Telefon Modeli

Yorum Yap

Yorum Yap