İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Steam 2020 Yaz İndirimleri

Steam 2020 Yaz İndirimleri

Steam 2020 Yaz İndirimleri

Steam artık her yıl geleneksel hale gelen yaz indirimlerini 2020 yılı için de duyurdu. Özellikle coronavirüs salgını nedeni ile günlerini evde geçirmek için zorunda kalan kişiler tarafından bir nimet gibi gösterilen Steam, son zamanlarda sürekli indirim haberleri ile gündeme gelmekte. Steam 2020 Yaz İndirimleri tarihleri belirli olması ile beraber tüm oyun severler tek çatı altında toplanmaya başladı.

Steam her yıl çeşitli dönemlerde getirdiği indirimler ile oyuncuların yüzünü güldürmekte. Her yıl gelen kış, sonbahar ve yaz indirimleri ile birçok oyunu %75 ile %90 indirimli olacak şekilde satın alabilirsiniz. Her yıl milyonlarca oyuncu istediği oyun ve oyunları alabilmek için bu indirimleri beklemektedir. Salgın ve çeşitli olaylar olsa da 2020 indirimlerinin yaz ayında geleceği belirtildi. Steam 2020 Yaz İndirimleri ile ilgili detaylar biraz önce Twitter üzerinden sızdırıldı. Eğer yapılan paylaşımlar doğru ise indirimlerin başlamasına daha 1,5 ay gibi bir süre bulunuyor.

Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Steam 2020 Yaz İndirimleri
Steam 2020 Yaz İndirimleri

Steam, 2020 yılı için yaz indirimlerini 25 Haziran’da başlatacak. 9 Temmuz’a kadar sürecek olan bu süreçte on binlerce oyun oyunculara indirimli olarak sunulacak. Ortaya atılan şey bir iddia olsa da Çinli oyun yapımcıları bu iddiaları paylaşımlardan hemen sonra doğruladı. Yani belirtildiği üzere 2020 indirimleri de 25 Haziran’da başlayacak.

2019 yılının da yaz indirimleri de 25 Haziran’da başlayıp 9 Temmuz’da sona ermişti. Bu indirimde PUBG başta olmak üzere GTA V, Euro Truck Simülatör gibi Steam’ın en çok satan oyunları indirimli olarak yeniden piyasaya sürüldü. %75 indirimli olacak şekilde oyun almak oyuncular tarafından da benimsenmiştir. Yaklaşık 1 ay sonra başlayacak olan yaz indirimleri, Steam’ın en büyük fırsat ve kampanyalarından birisi olarak gösteriliyor. Yaz ayında yapılan indirimleri kaçıran kişiler en kötü ihtimal ile kış ayında yapılan indirimden faydalanabilirler.

Steam her yıl renkli indirimlere imza atarken oyuncular kadar yapımcı şirketleri de düşünüyor. Yıl içerisinde satamadığı oyunu birkaç haftalık dilimde satan yapımcı şirketler, daha fazla kişiye erişiyor. Şimdiden cüzdanlarınızı ayarlayarak satın almak istediğiniz oyunların listesini çıkarmayı başlayın. Normal zamanda birkaç oyun alacak bütçe ile indirim zamanı onlarca oyun satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap