İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Takip Edilesi Youtube Kanalları

Takip Edilesi Youtube Kanalları

Takip Edilesi Youtube Kanalları

Dünya’nın en popüler video izleme platformu olan Youtube, günlük 1 milyardan fazla kişiye hizmet veriyor. İçerisinde yer alan kullanıcılar tarafından üretilen içerikler doğrudan birinci el tarafından izleyicilere ulaştırılıyor. Televizyonun kaderi ile oynayan bu teknoloji ülkemizde de oldukça popüler hale gelmiş durumda. Türkiye’de binlerce fenomen Youtube kanalı var. Bunlar arasından Takip Edilesi Youtube Kanalları arayışınız varsa doğru yerde olduğunuzu belirtmek istiyoruz. İşte içerik bakımından Türkiye’nin en başarılı Youtube yayıncıları;

Barış Özcan

Barış Özcan
Barış Özcan

Youtube Türkiye’nin en başarılı bireysel kanallarından birisi de Barış Özcan’dır. Bilim, Sanat, Teknoloji, Fizik gibi konularda bilgilendirici içerikler üreten Barış Özcan, son zamanlarda büyük bir çıkış yakalamıştır. Onun videolaını izlerken hem eğlenebilir hem de bilmediklerinizi öğrenerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Ruhi Çenet

Ruhi Çenet
Ruhi Çenet

Takip Edilesi Youtube Kanalları içerisine Ruhi Çenet’i de eklemek istiyoruz. 8 yıldan beri Youtube’da içerikler üreten Ruhi Çenet genellikle paranormal olaylar, gizemli şeyler ve şaşırtıcı, bilgi verici içerikler paylaşmaktadır. Ruhi Çenet’in videoları daha çok bilgi vermek üzerine kurulmuştur.

Uras Benlioğlu

Uras Benlioğlu
Uras Benlioğlu

Geçmişte haber muhabiri olan Uras Benlioğlu; Youtube’a geçerek bambaşka bir dünya içerisinde yer almaya karar vermiştir. Hem eğlenceli hem de bilgi verici yüzlerce video boş vakitlerinizi geçirmek için özel olarak hazırlanmaktadır. Uras Benlioğlu daha çok eğlence kategorisinde bir kanaldır.

Kafalar

Kafalar
Kafalar

Biraz eğlence üzerine faaliyet gösteren kanallar hakkında bilgi vermek istiyoruz; Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt tarafından kurulan Kafalar kanalı Youtube’un en eğlence dolu kanalları arasında yer alıyor. Her hafta Cuma günü paylaştıkları videolar ile milyonlarca gencin gönlünde taht kurmayı başarıyorlar.

Tuna Akşen

Tuna Akşen
Tuna Akşen

Gelin biraz da oyun üzerine videolar paylaşan bir kanala bakalım. Twitch platformu içerisinde Pinti Panda olarak bilinen Tuna Akşen, günlük yayınlarından önemli bölümleri Youtube hesabında paylaşıyor. Oynadığınız ama geçemediğiniz bölümleri bu kanal üzerinden görerek geçebilir ya da Pinti Panda’yı oyun oynarken izleyerek komedi dünyasına dahil olabilirsiniz.

Post42

Post42
Post42

Son olarak ise Post 42 kanalından bahsetmek istiyoruz. Gülenin kaybettiği, saçma sapan soruların sorulduğu bu kanalda gülmekten adeta ağlayabilirsiniz. Bol eğlencenin hakim olduğu kanal haftada birkaç adet içerik yüklemekte.

Yorum Yap

    Yorum Yap