İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Wemod Nedir, Wemod Nasıl Kullanılır?

Wemod Nedir, Wemod Nasıl Kullanılır?

Wemod

Wemod Nedir, Wemod Nasıl Kullanılır?

Oyun oynarken ihtiyacınız olan belki ekstra bir can olabilir ya da hızlı bir başlangıç için limitsiz yiyecek ve oduna ihtiyacınız olabilir. Bu tarz anlarda, oyun oynarken hile veya benzeri bir program bulup onun çalışmadığını hatta bilgisayara virüs bulaştığı zamanlar olmuştur. İnternette bulunan oyun hakkındaki sitelerde, güvenilir olmayan uygulamalar nedeniyle, çıkan virüsler birçok zaman oyun severlerin canını sıkmaktadır. Çoğu oyun severin Steam gibi oyun platformlarındaki en büyük zevklerinden biri “achivement” toplamak yani oyun içinde yaptığınız görevlerle kazandığınız ve profilimizde gözüken ödülleri biriktirmektir. Wemod isimli program oyun severlere, hem oyunda bize yardımcı olurken hem de bize bu hem oyun içindeki ödülleri bize kazandırabilecek bir program olmuştur. Wemod nedir sorusuna en iyi cevap ise programın kaliteli ve güvenilir bir hile programı olması denebilir. Wemod‘un hızlı ve rahat kullanımı sayesinde ayrıca basit ve değiştirilebilir ara yüzü ile oyunculara büyük fayda sağlar. Acil durumda yardımınıza koşan Wemod, kullanımı ücretsiz olması da en önemli özelliklerinden biri. Eğer ki, yüzlerce oyunun arasında sizin oynadığınız oyunun “trainer” yani hilesi yoksa program içerisinde biriktirdiğiniz jetonlarla, sizin gibi 7.5 milyondan fazla kullanıcının da istediği, oyunları talep ederek yaptırabilirsiniz. Ayrıca “Pro” üyelik ile siz de yapımcılara destek olup aynı zamanda ekstra özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanılabilir Platformlar ve Oyunlar

  • Steam
  • Origin
  • Good Old Games
  • Epic Games
  • UPlay
  • Windows Store
  • Yüklenen korsan oyunlar

Wemod nasıl kullanılır

Wemod Nasıl Kullanılır?

Wemod programı içerisinde bulunan güvenilir yapımcıların sizlere sunduğu “trainer”lar ile basit bir şekilde, kullanmak istediğiniz hileleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için yapmanız gerekenleri şu sorunun altında toplayabiliriz. Wemod Nasıl Kullanılır?

1 – Wemod programının web sitesinden (https://www.wemod.com/) uygulamayı indirmek.

2 – Uygulamada isterseniz hesap oluşturup devam etmek.

3 – Otomatik oyunlarınızı bulması için “auto scan” yapmasına izin vererek, bilgisayarınızdaki, belirli, klasörlere bakmasına izin vermek.

4 – Arama bittikten sonra, listenizde bulunan oyunları seçip, “play” yani oyna butonuna basarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programda oyununuzu açtıktan sonra gösterdiği hileleri gösterilen butonlara basarak oyun içinde aktive edebilirsiniz. Ayrıca bu butonları kişiselleştirebiliyorsunuz.

wemod nedir

Wemod‘un Ekstra özellikler

Oyunları güncellemeye gerek kalmadan hileleri kullanmak.
Virüs kontrollü hileleri özgürce ve ücretsiz kullanmak.

Wemod‘un Ücretli Özellikler (Aylık 7.99$)

Telefondan ya da tablet cihazlardan kontrol.
Ekstra temalar ve sesler.
Destek ekiplerine anında erişim.
İstediğiniz hileleri sınırsızca talepwemod telefon

 

Yorum Yap

Yorum Yap