İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Xiaomi Mi 10 ne zaman tanıtılacak?

Xiaomi Mi 10 ne zaman tanıtılacak?

Xiaomi Xi 10 Serisi

Xiaomi mi 10‘un ne zaman tanıtılacak olduğu belli oldu. Firma Xiaomi Mi 10′u tanıtmak için 11 Şubat’ı seçmiş.

Son dönemlerde Android temelli telefonlar arasında yükselişe geçen Xiaomi, yeni telefonunun lansman tarihinin 11 Şubat olduğunu açıkladı. Xiaomi Mi 10 serisinin render görüntülerini, sızıntı dünyasında tanınmış kişilerden Ben Geskin twitterdan paylaşmıştı.

Xiaomi mi 10 AnTuTu Sonuçları

Elimizde henüz çok fazla kesin bilgi olmasa bile, bizi nasıl bir telefonun beklediğini AnTuTu skorlarından anlayabiliriz. Mi 10 AnTuTu sonuçlarına göre bu telefon, piyasadaki en iyi akıllı telefonlardan %15 daha fazla performansa sahip gibi gözüküyor.

Xiaomi mi 10 AnTuTu Sonuçları

Xiaomi mi 10 Özellikeri

Xiaomi mi 10’un özellikleri hakkında bir çok söylenti ortaya çıkmıştı. Ancak Weibo’da yayınlanan afiş ile birlikte, Xiaomi mi 10‘un 4 arka kamerası olacağı kesinleşti. Aynı zamanda, Mi 10’un işlemcisinin Qualcomm’un Snapdragon 865 olduğu da belli oldu. Bu telefon, Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Mi 10 Pro olmak üzere 2 farklı model ile satışa çıkacak. Xiaomi Mi 10 serisinin teknik özellikleriyle ilgili henüz kesinleşen bir şey bulunmuyor. Ancak, bu telefonun 90 Hz ekran yenilenme süresi, 12 GB Ram, 256 Gb dahili depolama alanı gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda Mi 10’un, 66W hızlı şarj desteği ile gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 10

Xiaomi mi 10 Fiyatı

Mi 10 serisi telefonların fiyatı henüz kesinleşmiş değil. Bazı tahminlere göre Xiaomi mi 10 serisi 400 – 500 dolar bandında satış fiyatına sahip olacak gibi gözüküyor. Tabii ki telefonun, beklenen fiyat sklasası dışında bir fiyat etiketiyle gelme ihtimalini de göz ardı etmemek gerek. Xiaomi mi 10 fiyatını 11Şubat tarihinde hep birlikte göreceğiz.

 

Önerilen Yazı
Android Strateji Oyunları
Önerilen Yazı
Android Cihazlarda Google Uygulamaları Kaldırılacak Mı?

 

Açıklamayı buradan takip edebilirsiniz!

 

Yorum Yap

Yorum Yap