İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Yabancı Dizi Önerileri – En İyi Yabancı Diziler

Yabancı Dizi Önerileri – En İyi Yabancı Diziler

Yabancı Dizi Önerileri – En İyi Yabancı Diziler

Art To Tech olarak bu yazımız içerisinde sizlere Yabancı Dizi Önerileri listesi oluşturmaya çalışacağız. Yerli diziler belirli bir süreden sonra izleyicileri sıkmaktadır. Yabancı diziler gerek içerik gerekse kaliteli olmalarından dolayı son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Severek takip edilen yabancı diziler;

Narcos

Narcos
Narcos

Yabancı Dizi Önerileri konusunda ilk önerimiz bir biyografi dizisi Narcos’dur. Dünyanın en büyük uyuşturucu karteli Pablo Escobar’ın hayatını konu edinen dizi Netflix tarafından çekilmiştir. 3 sezondan oluşan bölümde Escobar’a ait birçok detay yer almakta.

Sherlock

Sherlock
Sherlock

Aynı isimle kaleme alınmış kitaptan yayınlanan Sherlock dizisi ilk başta Amerika’da yayınlanması gereken bir mini proje olarak gösteriliyordu. Ancak tahmin edilenden daha fazlası oldu ve dizi büyük ilgi gördü. Dizinin gördüğü ilgiden sonra devam bölümleri çekilmiş ve polisiyenin en iyi ürünü olması sağlanmıştır.

Our Planet

Our Planet
Our Planet

Dizi kategorisi içerisinde yer alan Our Planet dünyanın en başarılı belgesel dizilerinden birisidir. 8 bölümden oluşan bu yapım günümüzde Netflix’in enleri arasında yer alıyor. Keşfedilmemiş vahşi yaşama dair izlerin yer aldığı bu belgesel dizisi üst düzey kaliteli görüntüleri ile adeta muhteşem bir görsel sunuyor.

Breaking Bad

Breaking Bad
Breaking Bad

Yayında kaldığı dönem içerisinde herkesi etkisi altına alan Breaking Bad, bir dönemi bütünü ile etkisi altına almıştır. 2 senelik bir ömrü kaldığını öğrenen bir adamın hikayesini konu edinen bu dizide hikaye muazzam ve kusursuz bir şekilde kurulduğunu görüyoruz. Dizi final yapmış olsa da yeniden başlayacağına dair iddialar bulunmaktadır.

Game Of Thrones

Game Of Thrones
Game Of Thrones

Son 10 yılın en başarılı projelerinden birisi olarak gösterilen Game Of Thrones, tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça popülerdi. 8 sezonluk bir yayın hayatı bulunan dizide Demir Tahtı ele geçirmek için kurulan oyun ve ayak oyunları işlenmiştir. Şehvet, ihanet ve doğaüstü güçlerin yer aldığı dizi tüm dünyada büyük etkiler meydana getirmiştir.

Chernobyl

Chernobyl
Chernobyl

HBO dünyanın en başarılı dizilerine imza atan devasa bir yapım şirketi. Game Of Thrones ile milyonların kalbinde yer edinen şirket geçtiğimiz yıllarda Chernobyl adlı diziyi yayınladı. 5 bölümden oluşan bu mini dizi 1986 yılında meydana gelen dünyanın en büyük kazası olan Çernobil Nükleer Santral kazasını konu ediniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap